Inteligentny dom – Loxone

inteligentny-dom-loxone

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA DLA TWOJEGO DOMU

Loxone_Logo-Partner_Silver

JESTEŚMY AUTORYZOWANYM PARTNEREM SYSTEMU LOXONE

Loxone pozwala na łatwą kontrolę i inteligentną automatyzację wszelkiego rodzaju projektów, od inteligentnych domów przez obiekty komercyjne po specjalne zastosowania.

Chciałbyś tak?

Twój dom lub mieszkanie reguluje ustawienie żaluzji w zależności od natężenia światła słonecznego, pory dnia i twojej obecności. Odpowiednio ustawia również ogrzewanie, aby uniknąć przegrzania pomieszczeń. Wie, kiedy słońce świeci zbyt mocno i Cię oślepia, lub odwrotnie- kiedy na zewnątrz jest zimno i lepiej jest wpuścić światło do środka. Pozwoli Ci cieszyć się ulubioną muzyką, zmieniać tryby oświetlania w zależności od humoru czy przyjęcia w domu. Dodatkowo monitoruje proces grillowana i powiadamia o osiągnięciu zadanej temperatury.

Powiadomi Cię, gdy ktoś zadzwoni do drzwi, a Ty możesz zobaczyć w kamerce kto przyszedł do Ciebie. Ostrzeże w przypadku próby włamania czy w przypadku pożaru.

Do tego wszystkiego jeden stylowy przycisk i aplikacja mobilna.

Twój dom myśli za Ciebie.

Kompleksowe rozwiązania

kompleksowe-rozwiazania-dla-twojego-domu

Bezpieczeństwo

Pożar, wyciek wody, włamanie. Dzięki Loxone twój dom może się bronić i dołożyć wszelkich starań, aby zmi­nimalizować szkody. Wykorzysta dostępne technologie, by zniechęcić włamywacza i przyciągnąć uwagę otoczenia (żaluzje się podnoszą, światła zaczynają migać, przez system audio rozbrzmiewa przenikliwy dźwięk alarmu itp.).

Przycisk alarmowy

Jeśli czujesz się zagrożony, możesz użyć sygnału alarmo­wego. Przytrzymanie wybranego przycisku wywoła alarm w całym domu.

Bezpieczeństwo w dzień i w nocy

Opuszczenie domu skutkuje uzbrojeniem alarmu w całym budynku. Oznacza to, że można go wywołać zarówno wybiciem okna (pod warunkiem, że kontakty okienne są podłączone do systemu), jak i ruchem w pomieszczeniu. W nocy, kiedy jesteśmy obecni w domu, możemy się po nim swobodnie poruszać, ponieważ alarm obejmuje tylko kontakty okienne.

Rejestr (historia danych)

Rozpoznanie niebezpieczeństwa i informowanie o nim to jedna rzecz. Druga to możliwość interwencji dokładnie tam, gdzie doszło do zdarzenia. W Loxone nie zabrakło również historii danych, którą można analizować.

Udoskonalone wykrywanie pożaru

Oprócz jednego obowiązkowego czujnika dymu dla całego domu, w każdym przycisku Loxone Touch jest ukryty czujnik temperatury. Pomoże wykryć pożar w dowolnym pomiesz­czeniu, a co za tym idzie – może nawet uratować życie. Przycisk wywoła alarm, który postawi na nogi cały dom. Ponadto wyłączy system rekuperacji, aby zapobiec ryzyku uduszenia.

Ostrzeżenie w aplikacji w przypadku niebezpie­czeństwa

Jeśli w domu dojdzie do niebezpiecznej sytuacji, zostaniesz o niej powiadomiony, także w sytuacji, gdy cię w nim nie będzie. Na telefon komórkowy (podłączony do Internetu) otrzymasz notyfikację informującą, co się dzieje. System Loxone może się z tobą skontaktować, nawet jeśli nie jesteś online. Wykona połączenie telefoniczne i odtworzy wiadomość (wymaga to płatnej usługi Loxone Caller). Twój inteligentny dom może zadzwonić na dowolny numer, nie tylko twój. Dzięki temu możesz natychmiast zareagować na sytuację i zapobiec ewentualnym szkodom.

Uzbrojenie alarmu z opóźnieniem

Niekiedy zdarza się, że musimy wrócić się do domu, bo o czymś zapomnieliśmy. Opóźnienie w uzbrojeniu alarmu pozostawia czas na podobne sytuacje.

Wielostopniowy alarm

Klasyczny dom standardowo jest wyposażony tylko w alarm antywłamaniowy, który emituje sygnał dźwiękowy w przypadku zakłócenia. Loxone Smart Home sprawia, że w sytuacjach alarmowych bierze udział cały dom. Światła migają, system zacieniania podnosi się, włącza się system audio, uruchamia się syrena alarmowa i wzywana jest pomoc za pomocą połączenia głosowego (połączenia gło­sowe wymagają wykupionej usługi online Loxone Caller).

Czujnik dymu Loxone

W przeciwieństwie do tradycyjnych czujników dymu czujnik Loxone jest w pełni zintegrowany z domem. O potencjal­nym niebezpieczeństwie dowiesz się natychmiast, nawet gdy będziesz poza nim. Podniosą się żaluzje, zostanie uru­chomiona syrena, a rekuperacja może zostać wyłączona, aby nie rozprowadzać dymu po całym domu.

Funkcje centralne

Obsługa wielu technologii i funkcji w całym budynku może wydawać się skomplikowana. Z Loxone funkcje cen­tralne pomagają prowadzić nadzór nad domem i sterować nim z dowolnego miejsca i w każdym momencie, oszczędzając tym samym twój cenny czas.

Monitorowanie okien i drzwi

Loxone informuje cię o otwartym oknie lub drzwiach, wysy­łając powiadomienie za pośrednictwem aplikacji (wymaga integracji kontaktów okiennych).

Przycisk na dobranoc

Przed pójściem spać regularnie powtarzasz szereg czynno­ści, takich jak wyłączenie światła, włączenie alarmu, przy­kręcanie ogrzewania itd. Loxone zajmie się tym wszystkim za ciebie.

Przycisk wyjścia z domu

Czynności podobne do tych, które wykonujesz przed snem, należy powtórzyć przed wyjściem z domu. Loxone pomoże ci w spokoju wyjść do pracy lub wyjechać na wakacje.

Tryby użytkownika

Wakacje, przygotowanie do snu, impreza – zawsze ten sam scenariusz, zawsze ta sama rutyna. Oszczędzaj czas, by cieszyć się życiem.

Multimedia

Multimedia w inteligentnym domu – oprócz służenia do zabawy i relaksu – wykonują szereg praktycznych zadań, nawet tych związanych z bezpieczeństwem.

Multiroom audio w 5 pomieszczeniach

We wszystkich pomieszczeniach możesz odtwarzać tę samą lub inną muzykę jednocześnie. Jedyne, czego potrze­bujesz, to uniwersalny system.

Automatyczne włączanie muzyki

Kiedy wejdziesz do pokoju, automatycznie włączy się nastrojowa muzyka. Rano w kuchni może to być coś ener­gicznego, w salonie – relaksującego, w łazience – śpiew ptaków. Za to w nocy inteligentny dom wie, że nikogo nie powinien budzić.

Sterowanie muzyką za pomocą przycisku na ścianie

Niezwykle szybki i prosty sposób sterowania muzyką, który jest zawsze pod ręką: zmiana głośności, włączanie, wyłą­czanie i zmiana źródła.

Sterowanie muzyką z poziomu aplikacji

W aplikacji uzyskasz szybki dostęp do wszystkich możliwo­ści systemu multiroom audio z dowolnego miejsca. Twórz listy odtwarzania, łącz strefy i korzystaj z wielu innych funkcji.

Wykorzystanie różnych źródeł muzyki

Za pomocą Audioservera Loxone możesz odtwarzać radio internetowe (usługa Tuneln), muzykę ze Spotify, sieci lokalnej lub pamięci lokalnej. Możesz również podłączyć zewnętrzny odtwarzacz (np. gramofon, CD itp.) lub użyć wyjścia cyfrowego dla innego wzmacniacza.

Powiadomienia text-to-speech z głośników

Ilekroć coś wymaga twojej uwagi, twój dom może cię o tym poinformować za pomocą komunikatów głosowych z gło­śnika. Na przykład, kiedy wychodzisz z domu, przypomni ci, że zostawiłeś otwarte okna.

Wyciszanie audio przy włączeniu TV

Loxone rozpoznają że włączyłeś telewizor. Jeśli chcesz, system może sam wyciszyć muzykę w tym pokoju.

Sterowanie TV i innymi urządzeniami

Za pośrednictwem aplikacji możesz sterować różnymi urzą­dzeniami multimedialnymi, na przykład wyłączyć telewizor, gdy wychodzisz z domu lub idziesz spać.

Dźwięk dzwonka do drzwi z głośników z trybem nocnym

Twój system audio sprawdza się również w roli dzwonka i odtwarza dowolną melodię z głośników w wybranych pomieszczeniach. Wieczorami dźwięk dzwonka można zastąpić migającymi światłami.

Dźwięk syreny alarmowej z głośników

W przypadku alarmu (włamanie, pożar, wyciek wody) inteli­gentny dom wykorzystuje system audio, aby powiadomić o niebezpieczeństwie.

Nagrywanie i odtwarzanie własnych wiadomości głosowych

„Wszyscy do ogrodu, steki są gotowe!” Nagrywaj dowolne wiadomości i odtwarzaj je w wybranych pomieszczeniach w domu. Nie musisz krzyczeć. Wystarczy ci telefon. Z funkcji możesz korzystać również będąc poza domem.

Ogrzewanie

Wygoda czy oszczędność? Z Loxone masz jedno i drugie. Dzięki regulacji strefowej to ty kontrolujesz temperaturę w każdym pomieszczeniu, a nie centralny termostat. Nie ma przy tym żadnego znaczenia, jakie jest źródło ciepła.

Regulacja strefowa

Ustaw żądaną temperaturę w każdym pomieszczeniu osobno dla różnych pór dnia. Loxone sam obliczy – na podstawie danych wprowadzonych do aplikacji – ile czasu potrzeba na osiągnięcie odpowiednich wartości. Bez drogiego, skomplikowanego i nieestetycznego termostatu na ścianie.

Predykcyjna logika rozmyta

System Loxone uczy się i dostosowuje do twoich zwy­czajów. W rezultacie może również reagować na wiele czynników i aspektów środowiskowych, takich jak metoda ogrzewania, stopień wykorzystania pomieszczeń lub tem­peratura wewnętrzna.

Reagowanie na otwarte okna

Grzanie przy otwartych oknach się nie opłaca, a twój inteligentny dom dobrze o tym wie. Jak tylko w pomiesz­czeniu zostaną otwarte okna, ogrzewanie automatycznie się wyłączy (wymaga to integracji kontaktów okiennych).

Wydłużenie grzania w oparciu o obecność w pomieszczeniu

Wizyta gości niespodziewanie się przedłużyła? Nie musisz martwić się, że wszyscy zmarzną. Loxone sam wydłuży czas grzania na podstawie ruchu w pomieszczeniu. Ty nie musisz się niczym przejmować.

Ochrona przeciwzamrożeniowa

Niezwykle przydatny tryb, kiedy na dłuższy czas opusz­czasz dom (3 dni lub dłużej). Nie musisz sprawdzać wszystkich pomieszczeń i ustawiać termostatów. W trybie ochrony przeciwzamrożeniowej wszystkim zajmie się twój inteligentny dom. Obniży temperatury ze względu na oszczędność, ale jednocześnie nie dopuści do nadmiernego wychłodzenia budynku.

Statystyki

Lubisz statystyki? Z Loxone w każdej chwili możesz do nich zajrzeć. Do swojej dyspozycji będziesz mieć m.in. historię temperatur, która pomoże ci odkryć miejsce potencjalnych oszczędności.

Program tygodniowy z integracją świąt i osobistego kalendarza

Loxone dostosowuje się do zmian tygodniowego harmo­nogramu. Bierze pod uwagę dni wolne od pracy, podczas których spędzasz więcej czasu w domu, dlatego nie po­zwoli ci zmarznąć.

Automatyczna konserwacja systemu

W okresie letnim zawory grzewcze się nie poruszają, przez co są szczególnie podatne na rdzewienie. Producent zaleca regularny rozruch elementów, aby zapobiec temu zjawisku. Loxone trzyma się wyznaczonego planu, by na początku sezonu grzewczego nic cię nie zaskoczyło.

Ostrzeżenie o niestandardowym zachowaniu systemu ogrzewania

W razie jakichkolwiek problemów technicznych Loxone natychmiast cię o tym poinformuje. Kiedy na przykład wystąpi problem z ciśnieniem systemu lub jeśli system nie będzie miał wystarczającej mocy grzewczej, od razu się o tym dowiesz.

Centralne monitorowanie i zarządzanie ogrzewaniem

Tryby, kalendarze, zarządzanie, monitorowanie – wszystko to w odniesieniu do poszczególnych pomieszczeń, ale także centralnie dla całego domu. Sterowanie ogrzewaniem nie należy do codziennych czynności, ale kiedy nadejdzie sezon grzewczy, musi być proste i intuicyjne. Aplikacja Loxone spełnia oba wymagania. Ogrzewanie będziesz mieć zawsze pod kontrolą.

Oświetlenie

Oświetlenie jest niezwykle ważnym aspektem, gdyż wpływa na ogólna atmosferę w domu. Jego sterowanie wymaga ciągłego włączania włączników przy wejściu i wyłączania przy opuszczaniu pomieszczenia czy domu. Z Loxone otrzymujesz to, co dobrze znasz – jeden przycisk, a oprócz tego jeszcze wiele innych przydatnych funkcji.

Włączanie światła w oparciu o ruch i natężenie światła

Jeśli w pomieszczeniu zostanie wykryty ruch i nie ma w nim wystarczającej ilości światła naturalnego, oświetlenie włączy się automatycznie.

Opóźnione wyłączania światła w oparciu o wykrycie dźwięku

Niezależnie od tego, czy relaksujesz się przed telewizorem, pracujesz przy komputerze czy rozmawiasz ze znajomymi – twój dom wie, że jesteś w pokoju, a światła nie zgasną, nawet jeśli nie będziesz się poruszać.

Symulacja obecności

Podczas twojej nieobecności dom będzie zachowywał się tak, jakbyś nadal był w środku. Włączanie i wyłączanie oświetlenia o typowych porach istotnie przyczynia się do zwiększenia ochrony budynku. W międzyczasie ty możesz cieszyć się wakacjami na drugim końcu świata.

Tryb nocny dzwonka do drzwi

Po przejściu domu w tryb nocny o gościach powiadomią cię – zamiast dźwięku dzwonka do drzwi – migające światła. Dzieci nie obudzą się niepotrzebnie, a ty będziesz mógł cieszyć się wizytą.

Wyłączanie zapomnianych świateł

System automatycznie wyłączy światła po wyjściu z pomieszczenia.

Centralne monitorowanie i zarządzanie oświetleniem

Oświetlenie w całym domu będziesz mieć zawsze pod kontrolą – indywidualnie lub centralnie. Aplikacja mo­bilna pozwala sprawdzić, gdzie aktualnie jest włączone światło oraz jaka scena świetlna jest ustawiona w danym pomieszczeniu. W dowolnym momencie możesz zmienić oświetlenie lub wyłączyć światło.

Ściemnianie oświetlenie w każdym pomiesz­czeniu (z wyjątkiem garażu)

Intensywność światła dostosowujemy do pory dnia lub wykonywanych zadań. Rano, przed pójściem spać i w chwilach relaksu zwykle preferujemy delikatne, przytłu­mione światło. Z kolei przy pracy – intensywne. Dzięki scenom świetlnym Loxone kontrola oświetlenia jest szybka i wygodna, a nawet w pełni zautomatyzowana.

Tryb nocny oświetlenia

W momencie, kiedy dom znajduje się w trybie nocnym, wybrane światła świecą się ze zmniejszoną intensywnością (lub w innym kolorze) po wykryciu ruchu w pomieszczeniu. Dzięki temu możesz bez przeszkód poruszać się po domu i nie obudzisz pozostałych domowników.

Kolorowa taśma LED pod łóżkiem do trybu nocnego

W nocy wystarczy wysunąć nogę z łóżka, aby włączyć przytłumione nocne oświetlenie. Jest wystarczające, aby bez problemu poruszać się po domu, a jednocześnie nie obudzić twojej drugiej połówki. W odpowiednim momen­cie światło samo zgaśnie.

Kolorowe sceny świetlne

Kolory pełnią nie tylko funkcję estetyczną. Wpływają rów­nież na nasze samopoczucie i produktywność. Kolorowe oświetlenie to świetny sposób na zmianę atmosfery w pomieszczeniu. Możesz łączyć jego różne źródła. Obsługa w dalszym ciągu będzie prosta: naciśnij przycisk, aby prze­łączać gotowe sceny. Nie musisz za każdym razem dosto­sowywać każdego źródła światła osobno. Także najstarsi i najmłodsi członkowie rodziny z pewnością szybko się tego nauczą. Koniec z szeregiem włączników na ścianie, których nikt nie umie obsługiwać.

Zacienianie

Do inteligentnego domu możesz podłączyć rolety, żaluzje, markizy i inne systemy zacieniające. To wyeliminuje wiele twoich zmartwień i pozwoli ci w pełni wykorzystać możliwości systemu zacieniania.

Sterowanie zacienianiem za pomocą przycisków

Wystarczy jeden dotyk, aby odsłonić lub zasłonić rolety czy żaluzje.

Automatyczne zacienianie w oparciu o położe­nia słońca i aktualną temperaturę

System zacieniania działa zgodnie z potrzebami twoimi i twojego domu 24 godziny na dobę. Zapewnia maksimum naturalnego światła. Natomiast, jeśli istnieje ryzyko prze­grzania – automatycznie przechyla lamele, aby utrzymać pożądaną temperaturę bez twojej interwencji.

Możliwość definiowania ograniczeń

Jeśli w pobliżu okna znajduje się na przykład drzewo, sys­tem też może o tym wiedzieć. Weźmie pod uwagę rzucany przez nie cień i nie zasłoni niepotrzebnie żaluzji, gdy nie będzie to konieczne.

Wybór akcji po zakończeniu działania automa­tyki

Gdy słońce przestanie świecić w okna, możesz wybrać, co stanie się dalej. System zacieniania w pełni się odsłoni, pozostanie w tej samej pozycji lub całkowicie się zasłoni.

Tryb optymalna jasność albo optymalne chło­dzenie

W zależności od preferencji możesz określić ustawienie lameli żaluzjowych. Przysłonięte lamele pozwalają uzyskać większy efekt chłodzenia. Bardziej odsłonięte – wpuszczają maksimum światła, nie oślepiając jednocześnie osób przebywających w środku.

Centralne zarządzanie systemem zacieniania

Wszystkie okna możesz kontrolować z jednego miejsca za pomocą aplikacji. Sprawdzaj ich bieżący status, nawet będąc poza domem.

Współpraca zacieniania z ogrzewaniem i klimatyzacją

Inteligentny dom zawsze preferuje maksymalne wykorzy­stanie zasobów naturalnych. W lecie system zacieniania zapobiega przegrzaniu i oszczędza na klimatyzacji. Zimą może oszczędzać na ogrzewaniu.

Budzenie naturalnym światłem

System zacienienia może odsłonić się w określonym czasie i wpuścić światło dzienne do pomieszczenia, aby tobie się lepiej wstawało.

Ochrona prywatności po zachodzie słońca

Wieczorem system zacieniania automatycznie się zasłoni, aby zapewnić ci prywatność w domu.

Reaktywacja trybu automatycznego po wyjściu z pokoju lub domu

Jeśli ręcznie ingerowaliśmy w system zacieniania i dezaktywowaliśmy tym samym automatykę, opuszczenie pomieszczenia lub domu spowoduje, że tryb automatyczny ponownie się aktywuje, by optymalnie zadbać o twój dom.

Ochrona przed wiatrem

Jeśli prędkość wiatru przekroczy zadaną granicę, twoje żaluzje ustawią się w bezpiecznej pozycji, aby zapobiec zniszczeniom.

Ochrona przed zamarzaniem

W przypadku ryzyka zamarznięcia systemu zacieniania z powodu warunków zewnętrznych jest on blokowany, by nie uszkodzić napędu.

Dostęp

Domofon z wbudowaną skrzynką instalacyjną

Z Loxone nie ominie cię żadna wizyta. W aplikacji możesz porozmawiać z osobą znajdującą się przed domofonem, a nawet wpuścić ją do środka.

Sterowanie bramą wjazdową i garażową

Łatwo otwieraj i zamykaj bramę garażową w dowolnym momencie, korzystając z telefonu, pilota radiowego Re­mote Air lub przycisków. Wraz z otwarciem garażu możesz również wyłączyć alarm.

Szklana klawiatura dotykowa NFC Code Touch

Nasza klawiatura kodowa umożliwia dostęp do domu za pomocą kodu numerycznego lub breloka NFC. Dla obu możesz ustawić ograniczoną ważność. Łatwo wygenerujesz na przykład kod tymczasowy dla sąsiada, który podlewa twoje kwiaty podczas wakacji.

Inne

Monitorowanie temperatury i wilgotności

Każdy przycisk Loxone Touch posiada wbudowany czujnik temperatury i wilgotności. Zarejestrowane wartości możesz zapisywać w statystykach i wyświetlać je w dowolnym momencie. Możesz także tworzyć inteligentne funkcje ostrzegające, na przykład o spadku poziomu wilgotności w zimie.

Sterowanie rekuperacją

Sterowanie rekuperacją za pośrednictwem aplikacji, a także za pomocą ustawionego programu w kalendarzu, jest jedną z funkcji dostępnych w podstawowej konfiguracji. Do prawidłowej pracy wymagane jest napięcie sterujące 0-10 V, które jest w większości najpopularniejszych rekuperatorów.

Aplikacja

Licencja i wszystkie aktualizacje naszej aplikacji są bez­płatne. Swój inteligentny dom Loxone możesz kontrolować za pomocą Androida, iPhone’a, iPada, Maca, Windowsa, Linuksa lub przeglądarki internetowej.

Komunikaty systemowe

System może ostrzegać o ważnych lub krytycznych sta­nach i zdarzeniach.

Przyciski o jednakowym designie i działaniu

Obsługa inteligentnego domu nigdy nie była tak łatwa, a dodatkowo jest oparta na tej samej zasadzie w każdym pomieszczeniu. Zamiast szeregu włączników w każdym pokoju wystarczy jeden: Loxone Touch.

Własne automatyczne funkcje

Regularnie wykonujesz w domu określone czynności? Zautomatyzuj je! W aplikacji Loxone masz potężne narzę­dzie, w którym możesz tworzyć własne reguły bez pomocy partnera instalacyjnego.

Task Recorder

W aplikacji możesz sterować dowolnymi funkcjami, ale co zrobić, jeśli chcesz je wykonać z pewnym opóźnieniem? Właśnie do tego służy Task Recorder. Zapisz polecenia i określ datę oraz godzinę wykonania. Loxone zajmie się resztą.

Budzik

Poranne przebudzenie może być przyjemne. Światła powoli zapalają się w pokoju, a rolety odsłaniają. Budzisz się w ten sposób o wiele bardziej naturalnie. Jeśli twój dom jest wyposażony w Music Server, możesz również dodać narastającą muzykę.

Czujnik deszczu

O zbliżającym się deszczu będziesz wiedzieć zarówno ty, jak i twój dom. Jeśli posiadasz elektryczne okna, mogą się one automatycznie zamknąć.

Prognoza pogody

W aplikacji możesz sprawdzić dokładną prognozę pogody dla twojej lokalizacji. Informacje te można wykorzystać na przykład do automatyzacji podlewania ogrodu i innych funkcji w domu (wymaga płatnej usługi Weather Service lub stacji pogodowej Loxone).

Powiadomienia głosowe w formie połączeń telefonicznych

Oprócz zwykłych powiadomień push w aplikacji i wiado­mości e-mail twój dom może komunikować się z tobą za pomocą połączeń telefonicznych. Zadzwoni do ciebie na­wet wówczas, kiedy akurat będziesz przebywać za granicą – bez konieczności posiadania połączenia z Internetem w telefonie. Żadnych ograniczeń i dodatkowych opłat.

Touch Nightlight w sypialni

Elegancki budzik, dodatkowe źródło światła, przycisk sterujący, zegar i wskaźnik temperatury zewnętrznej na nocnym stoliku w sypialni – oto Loxone Touch Nightlight.

Touch Pure Tree w salonie

Szklany przycisk dotykowy klasy premium nie tylko cieszy oko, ale również przyjemnie się go obsługuje. Jego po­wierzchnia jest miła w dotyku i nie zbiera brudu. Przycisk posiada również delikatne podświetlenie, które możesz dodatkowo wykorzystać do orientacji po domu.

Szyfrowane połączenie zdalne bez konieczności posiadania publicznego adresu IP

Dostęp do swojego domu i wszystkich informacji możesz uzyskać z dowolnego miejsca za pomocq Internetu i apli­kacji / przeglqdarki internetowej. Zdalne połqczenie jest zabezpieczone technologiq HTTPS i nie wymaga publicz­nego adresu IP.

Porównanie

porównanie
stara instalacja
nowa instalacja

Więcej niż ochrona przeciwsłoneczna

icon

Ochrona przed słońcem

Some text should be hrre...

icon

Ochrona przed mrozem

Some text should be hrre...

icon

Ochrona prywatności

Some text should be hrre...

icon

Ochrona przed włamaniem

Some text should be hrre...

icon

Ochrona przed silnym wiatrem

Some text should be hrre...

icon

Funkcje centralne

Some text should be hrre...

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

icon

Twoja Dobra Energia Sp. z o.o.

p.grebosz@twojadobraenergia.pl
tel: 515 515 136
l.kalinczuk@twojadobraenergia.pl
tel: 535 930 021